Seznamte se s Ronnym

Týden před narozeninami, dva týdny před Velikonocemi, pět týdnů před první letošní dovolenou, prostě v sobotu 24. března jsme vlakem o šesté (O ŠESTÉÉÉ!!!) vyrazili do Rokycan. Cesta tam trvá vlakem 3 a půl hodiny, cesta zpět vlakem trvá 3 a půl hodiny. Jediný způsob, jak jí zkrátit, je spát, což se povedlo 

Důvod naší cesty byl prostý, u Rokycan je menší obec, ve které bydlí majitelé jednoho černobílého štěněte border kolie. O dalším psovi uvažujeme už delší dobu, za ten půlrok jsme prošli spousty inzerátů a obeslali spousty mailů (teda v tomhle má Káťa výraznou převahu). Společně jsme si sedli a řekli si, že tenhle pejsek je poslední, o kterého projevujeme zájem.

Ronny

Jmenuje se Ronny, je mu už sedm měsíců. Předchozí majitelka ho "vrátila" s tím, že se o něj již nemohla starat. Sice už si ho neužijeme jako malou chlupatou kuličku štěstí, už to bude hotovej pejsek, který umí přivolání a všechny další základní povely. Takže s ním Káťa bude moct rovnou začít na všem, co už trénuje Mickey. Kluci spolu byli jedna packa, hned se začli pošťuchovat a hrát si, takže opadly všechny obavy ze vzájemné nesnášenlivosti.

Po několika hodinách bylo domluveno. Na Velikonoce si pro něj jedeme. Už jen několik fotek ze společné procházky...

Meet_Ronny