O Pohár Flyball Klubu

Konec srpna patřil v Mladé Boleslavi (hned vedle výstavy yorkšírů a bostonírů) výhradně flyballu. Flyball Klub České republiky se rozhodl své desáté výročí oslavit vlastním turnajem den před konáním mistrovství republiky v tom samém, že. Vzhledem k tomu, že můj nejoblíbenější tým - Black Pirates (čti Blek Pajrits, nikoliv Blek Pirjets) - se do tohoto turnaje kvalifikoval z jedenáctého místa, bylo rozhodnuto, že pojedu také. Se štěstím se běhalo pod širým nebem, jelikož stan uprostřed chrtího závodiště si flajbolová smetánka ponechávala pro nadcházející mistrovství.

 

Cíl byl na tomhle turnaji jasný ... vyfotit psa na boxu s míčkem do huby mu letícím, z boxu odstartuvším, ale do k zubům nedoletěným. A heuréka, hned jeden z prvních záběrů byl přesně ten moment ... akorát to jaksi trpaslíci špatně zaostřili. Na sklonku dne jsem ovšem musel zhodnotit, že fotka se povedla.

Spokojeně jsem tedy mohl plácat pirátům k jejich pátému, pozor PÁTÉMU (z 11 na 5 je to víc jak půlka), místu.  Nemůžu samozřejmě zmínit, že Piráti měli na víc .. ale prostě takový je flyball a sport obecně.

Kompletní fotogalerii lze prohlížet na flickru.