Budějckej Xtreme - závěr flyballové sezóny

Minulý víkend se v Českých Budějovicích konal poslední letošní turnaj ve flyballu - Budějckej Xtreme. Jelikož se účastnil i můj nejoblíbenější flyballový tým, nemohl jsem samozřejmě chybět :) 

Hned ráno, přesněji v půl čtvrté ráno, jsem učinil objev. Tím objevem byly vlastně dvě věci - vstávat takhle brzo se dá, oželet takový turnaj se dá ovšem taky. Karty byly rozdány, kostky vrženy a drobky nadrobeny, takže se už nedalo dělat nic jiného, než seběhnout a odjet na jih... Cesta byla ovšem luxusní, vůbec žádná auta, takže 2h 10m nám stačilo na to, abychom se bez problémů mohli usadit v mekáči a posnídat vysokokalorické jídlo s nechutně nezdravou přílohou.

Bez dalšího odkládání jsme se po snídani vrhli na závodiště, já fotil, ostatní závodili. Večer po závodech jsme se byli podívat v proslavených Masných krámech, ale o tom se rozepisovat nebudu, v Hradci vařej čtyřky líp a mají i přátelštější obsluhu (naproti tomu čtvrtinové ceny).

Neděle se ukázala jako den stvořený pro focení, takže se povedlo nafotit i pár pokusů o portréty. Domů jsme pak jeli za tmy, ale víkend to byl vydařený. Fotky jako vždy zde na flickeru.